Być może masz poczucie, że coś blokuje Cię przed osiągnięciem szczęścia i spełnienia w życiu, ale nie wiesz co to może być? Czujesz, że chcesz iść naprzód i zmienić coś w swoim życiu, jednak nie wiesz jak to zrobić, gdyż wszelkie próby kończą się powrotem do starych schematów i zachowań?

Psycholodzy twierdzą, że programy podświadomości aż w ponad 70% są osłabiające i sabotujące, a tylko około 30% programów jest pozytywnych i wspierających. Jednym słowem około 3/4 podświadomych programów kieruje Twoim życiem sabotując Twoje plany, co utrudnia wprowadzenie trwałych zmian w życiu. Wniosek? 

Twoje życie jest rezultatem Twoich programów podświadomości.

Kim jestem?

Jestem doradcą życiowym, uzdrowicielką, terapeutką. W swojej pracy wykorzystuję intuicję i dar widzenia więcej wspierając się wiedzą z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, psychologii, psychoterapii oraz terapii naturalnych. W moim życiu przełamałam wiele schematów i programów podświadomości. Dzięki własnej pracy duchowej, autoterapii, osobistym wglądom, uważności i samoobserwacji to ja mam kontrolę nad swoimi myślami, schematami, programami, a nie one nade mną. Schematy myślenia i działania, z racji tego, że są mocno utrwalone i zakorzenione, lubią wracać, zwłaszcza na początku pracy z nimi. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że to ja kontroluję i kreuję swoje życie oraz wyłącznie ja jestem za nie odpowiedzialna.

Wykorzystując swoje naturalne dary, własne doświadczenia życiowe, obserwacje i spostrzeżenia oraz holistyczną i specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin opracowałam własną metodę pracy z klientem. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie w zależności od problemów, z którymi się boryka.

W czym mogę Ci pomóc?/ Na czym polega wgląd?

Poprowadzę Cię w kierunku zmiany Twojego życia na lepsze. Pomogę Ci w odkryciu Twoich nieuświadomionych negatywnych programów, schematów i przekonań, które blokują Cię i stoją na drodze do osiągnięcia szczęścia i spełnienia w życiu. Nie tylko wskażę aspekty, które wymagają u Ciebie pracy, lecz także zaproponuję konkretne wskazówki jak nad nimi pracować. Pomogę Ci również dostrzec Twój własny często nieuświadamiany potencjał. A wszystko po to, by Twoje życie mogło stawać się z dnia na dzień coraz lepsze.

Zmiana zaczyna się od zmiany w świadomości. Poszerzenie swojej świadomości i spojrzenie na życie z szerszej perspektywy jest tym, co pomaga nam się zmieniać i rozwijać.

Jestem tu po to, aby pomóc Ci spojrzeć na Twoje życie z szerszej perspektywy.

Jakie korzyści możesz odnieść odkrywając i przepracowując swoje podświadome programy, schematy, przekonania i blokady?

Zaczynasz odczuwać moc sprawczą i przejmujesz kontrolę nad swoim życiem. 

Niestety nie będzie już kogo obwiniać za swoje niepowodzenia, gdyż jest to swego rodzaju przejęcie odpowiedzialności za własne życie. Nie każdy ma do tego odwagę. Jednak daje to ogromną satysfakcję z tego, że sam kreujesz swoją rzeczywistość i żyjesz życiem, jakiego pragniesz.

Twoja radość i zadowolenie z życia zwiększają się, jednak wprost proporcjonalnie do tego, ile wysiłku włożyłaś/eś w pracę nad sobą. 

Pamiętaj, nie ma nic za darmo, a wszystko co wartościowe wymaga robienia rzeczy nie łatwych, a tych właściwych.

——————————————————————————————————————–

“Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”. Carl Gustav Jung

——————————————————————————————————————–

Opinie na temat wglądu

***

No, kochani, ja polecam🥰Dużo się o sobie dowiedziałam, do wielu spraw “zapomnianych” i wypartych powróciłam, a niektóre dopiero zauważyłam. A wszystko przy dużej życzliwości 😊Programy i schematy podświadomości, niekiedy tak bardzo nieuświadomione, tutaj zostały zauważone i pokazane. A do tego potrzebny jest dar i duże wyczucie…I za ten wgląd ogromne dzięki.No i temat wybaczania!Tak to tutaj zostawię – bez smęcenia😉I wielką, ale to wielką niespodzianką było dla mnie poznanie mojego zwierzęcia mocy.Skrzydlaty przewodnik, wow!Życzę wszystkim odwagi do poznawania siebie i takich prowadzących jak tutaj🥰Wszystkiego dobrego!

***

Polecam! Niektórzy potrafią czasem zobaczyć więcej niż my sami. Dziękuję💚

***

Cudowna analiza, trafiona idealnie w 10 ! Polecam w 100% 🙂🙏🏻

***

——————————————————————————————————————–

Gotowa/y by zmienić coś w swoim życiu?

Jeśli chcesz uczynić swoje życie lepszym…

…jeśli masz odwagę zajrzeć w głąb siebie…

…jeśli jesteś gotowa/y wziąć odpowiedzialność za swoje życie…

napisz do mnie:

nambi441@gmail.com lub kontakt@zycieuczyniclepszym.pl

wpisując w tytule: “CHCĘ”.

W odpowiedzi na maila otrzymasz dalsze wskazówki. Zostaniesz poproszona/y o wypełnienie kwestionariusza oraz załączenie swojego aktualnego zdjęcia.

Cena wglądu w programy i schematy podświadomości: 149zł

Zapraszam! ❤️ 😉

PROMOCJA – 20 % RABATU

W dniach od 7.06.21 do 13.06. 21 możesz skorzystać z oferty wglądu w programy i schematy podświadomości w promocyjnej cenie za 119 zł.

Inne moje usługi: Bliźniaczy Płomień (darmowe konsultacje) + wgląd w programy i schematy podświadomości

——————————————————————————————————————–

Więcej na temat programów podświadomości możesz przeczytać w artykule: Programy podświadomości, które sabotują Twoje plany i blokują pójście naprzód

——————————————————————————————————————–

Zapisz się do newslettera i pobierz dodatkowy materiał:

“Jak programy podświadomości wpływają na nasze życie?”

——————————————————————————————————————–

Co oferuję:

⭐️doradztwo i wsparcie psychologiczno-duchowe,
⭐️pomoc w znalezieniu przyczyn i rozwiązań aktualnych problemów,
⭐️pomoc w uzdrowieniu ciała, umysłu i duszy,
⭐️wgląd w programy i schematy podświadomości.

——————————————————————————————————————–

Holistyczne podejście do zdrowia. Ciało, umysł i dusza w równowadze. Psychologia, rozwój osobisty i duchowy. Życie w zgodzie z duszą, naturą i prawami wszechświata.

——————————————————————————————————————–