Czy zastanawiałaś się kiedyś co chce Ci powiedzieć Twoja Dusza? Czy słuchasz w ogóle co Twoja Dusza mówi do Ciebie? Czy zadałaś sobie choć raz w życiu pytanie: Czy jestem szczęśliwa, czy jestem we właściwym miejscu? Niekiedy czujemy się nieszczęśliwi i cierpimy przy tym na depresję tylko dlatego, że zgubiliśmy nawigację swojej duszy i znajdujemy się w niewłaściwym miejscu z niewłaściwymi ludźmi. Jest to jeden z powodów cierpienia w naszym życiu. Są jeszcze inne przyczyny, przez która dusza cierpi. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aby usłyszeć, co mówi do Ciebie Twoja Dusza. Dowiedz się, dlaczego cierpisz i czujesz się nieszczęśliwa lub dlaczego cierpisz na depresję. Z mojej perspektywy depresja jest chorobą duszy.

Z jakich jeszcze powodów Dusza cierpi:

1. Cierpienie może byc wskazówką, że wciąż jeszcze nie przepracowaliśmy głównych życiowych lekcji, które zaplanowaliśmy nauczyć się w tym wcieleniu. A gdy lekcji nie będziemy przepracowywać, życie da nam coraz trudniejsze doświadczenia po to, aby dobitnie pokazać nam, że lekcja nie została jeszcze przerobiona. Można nazwać to przebudzeniem. Każdy ma swoją własną drogę i swój własny moment przebudzenia. Zwykle nie jest on przyjemny, bo kiedy przysnęliśmy na jakiejś lekcji (w szkole zwanej Życiem), okazuje się bowiem, że mamy bardzo dużo zaległości do nadrobienia!

Niektórzy ludzie budzą się duchowo nigdy nie wchodząc w kontakt z żadną techniką medytacji ani żadną duchową nauką.

Budzą się dlatego, że nie mogą już dłużej znosić własnego cierpienia.

– Eckhart Tolle

2. Cierpimy, gdy stale powtarzamy negatywne wzorce z dzieciństwa i nie potrafimy wydostać się z błędnego koła własnych schematów i programów. (Więcej na temat programów i schematów podświadomości przeczytasz w artykułach na mojej stronie. Tutaj link: BLOG )

————————————————————————————————————

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci rozpoznać Twoje nieświadome schematy, przekonania, programy i blokady, możesz skorzystać z SESJI ZE MNĄ.

————————————————————————————————————

3. Dusza cierpi za każdym razem, gdy postępujemy nieetycznie/nieuczciwie, oddalając się w ten sposób od boskości w nas samych. Za każdym razem kiedy stajemy się dla kogoś katem, z poziomu duszy czuć cierpienie. Najważniejszą zasadą w tym przypadku jest: Nikogo nie krzywdzić. Jeśli udaje Ci się trzymać tej zasady, to znaczy, że wydostałaś/eś lub wydostajesz się z powszechnego programu kata i ofiary. Gratulacje!

4. Cierpimy, gdy nie bierzemy pod uwagę podstawowego prawa przyczyny i skutku. Wtedy poniesiemy konsenkwencje swojego negatywnego postępowania i nie trzeba będzie czekać do przyszłego wcielenia aby odrobić tzw. ” karmę”, lecz skutków doświadczymy w bardzo niedalekiej przyszłości. Jeśli zaś nasze postępowanie jest pozytywne, to możemy również oczekiwać pozytywnych owoców naszych działań.

5. Nie czujemy się szczęśliwi, gdy mamy dysharmonię w męskiej i zeńskiej energii i nie potrafimy osiągnąć pełni z samą/samym sobą. Każdy z nas ma w sobie pierwiastek męski i żeński. Jeśli przeważa jeden z nich, zwykle na zasadzie polaryzacji przyciągamy do naszego życia osoby o przeciwnym biegunie naszej energii (lub też o tym samym). Mogą to być kobiety w męskiej energii jak również mężczyźni w żeńskiej energii. Nie ma tu reguły co do płci. Jeśli energie te nie są w nas zrównoważone, możemy wibrować negatywnie zarówno w męskim jak i żeńskim aspekcie. Jeśli osiągniemy harmonię obu tych pierwiastków, będziemy “przyciągać” do swojego życia osoby równie zrównoważone, pełne i szczęśliwe. Zgodnie z uniwersalnym prawem, że podobne przyciąga podobne.

6. Cierpimy wchodząc w związki ze względu na to, że nie potrafimy być same/sami i chcemy aby partner zapełnił nam nasze braki. Takie relacje to zwykle relacje karmiczne, które przynoszą wiele cierpienia. I jeśli tkwimy w nich zbyt długo to cierpimy niejako na własne życzenie. Niekiedy przeciwnie – idziemy samotnie przez życie bojąc się wchodzić w związki, co sprawia, że znacznie wolniej się rozwijamy, a poprzez własne lęki odbieramy sobie samym szansę na spełnione życie z drugą osobą.

Czy wsłuchujesz się w głos swojej intuicji? Czy pozwalasz w życiu nawigować swojej własnej Duszy?

„Musimy przyzwyczaić się do tego, że na najważniejszych skrzyżowaniach w naszym życiu nie ma znaków.”

– Ernest Hemingway

Przeczyta także:

Jedyną pewną w życiu jest zmiana – jak podchodzić do zmian w swoim życiu?

Umysł mówi: zostań tu, gdzie jesteś, dusza mówi: uwolnij się – co wybierasz?

Komentując lub udostępniając, doceniasz moją pracę i pomagasz dotrzeć temu materiałowi do większej liczby osób – DZIĘKUJĘ 💚

Udostępnij na:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.