Jeśli chcesz poznać swoje aktualne zwierzę mocy, które posłuży Ci jako wsparcie na drodze Twojego rozwoju,

napisz na adres:

nambi441@gmail.com lub kontakt@zycieuczyniclepszym.pl

i załącz w mailu swoje aktualne zdjęcie, imię i nazwisko oraz datę urodzenia, a także potwierdzenie dokonania przelewu w kwocie 29zł.

numer konta bankowego:

26 1020 5112 0000 7102 0401 6507 (PKO BP)

lub paypal: nambi441@gmail.com

Serdecznie zapraszam!

programy podświadomości

Archetypy zwierzęce to psychologiczne spojrzenie na zwierzęta mocy. Każde ze zwierząt mocy jest upostaciowieniem określonej cechy. Są one przewodnikami po naszej ludzkiej naturze przekazującymi informacje potrzebne na drodze naszego rozwoju. Zwierzęta mocy najczęściej pojawiają się w snach lub napotykamy je w codziennym życiu w postaci żywych istot lub obrazów czy znaków. Każde zwierzę mocy posiada pewnego rodzaju niezwykłą a zarazem naturalną dla niego umiejętność, której możemy się od niego uczyć.

Zwierzęta mocy z żywiołu ziemi pokazują nam na co musimy zwrócić uwagę tu i teraz i co jest dla nas istotne do zrozumienia na danym etapie życia. Przeprowadzają nas z jednego doświadczenia w drugie. Zwierzęta mocy z żywiołu powietrza (np. orzeł, jastrząb) przeprowadzają nas przez nasze rewiry menetalne/myślowe często ukazując zupełnie inne spojrzenie na naszą rzeczywistość. Zmieniają nasz punkt widzenia, po to by dostrzec pewnego rodzaju zależności w życiu. Uczą nas w jaki sposób wydostać się ze swoich mentalnych schematów, w jaki sposób poczuć się wolnym przekraczając swoje własne ograniczenia.

Warto poznawać i pracować ze zwierzętami mocy, by czerpać od nich wskazówki, siłę i inspirację.