Zdaj sobie sprawę z tego, że większość ograniczeń nie tkwi w zewnętrznych okolicznościach, one są wewnątrz Ciebie.

Pomyśl inaczej lub zrób coś inaczej niż dotychczas i przełam swój schemat.

Możesz także zainspirować się od innych.

Co gdyby już dziś porzucić jakieś swoje stare myśli i przekonania? Ot tak po prostu! Po to, by poczuć lekkość w sercu, duszy i umyśle.

Zdaj sobie sprawę, że Twoje myśli nie są Tobą i można zmienić je w każdej chwili o 180 stopni. A gdyby je tak po prostu porzucić z dnia na dzień, z chwili na chwilę, oddzielić się od nich? Podważ prawdziwość danej myśli. Zapytaj siebie: Co jeśli ta myśl nie jest prawdziwa? Co jeśli to przekonanie nie jest prawdą? Co jeśli w rzeczywistości jest inaczej, a może nawet przeciwnie niż do tej pory myślałam/em?

Wtedy nasze myślenie i postrzeganie nabiera lekkości, zmieniamy perspektywę, porzucamy dotychczasową iluzję o sobie samych i innych. Poczuj tę lekkość w sobie, kiedy już dłużej nie zasilasz wciąż tej samej myśli, ktorą jeszcze przed chwilą uważałas/eś za prawdę.

Życie może być o wiele lżejsze gdy pozbędziemy się ciążących nam myśli.

Możesz także zdecydować, by w danej chwili nie doświadczać żadnych myśli i pozwolić sobie jedynie na bycie w obecności i uważności. Nie ma przeszłości ani przyszłości, istnieje tylko “tu i teraz”…

Nie wierz mi na słowo, wypróbuj to na sobie.

W ten sposób zaczniesz przełamywać niektóre stare schematy myślenia i działania.

——————————————————————————————————————–

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci rozpoznać Twoje schematy, przekonania, programy i blokady, możesz skorzystać z COACHINGU SCHEMATÓW I PRZEKONAŃ.

——————————————————————————————————————–

Przeczytaj także: Jak podświadome przekonania i blokady oddalają Cię od obfitości i spełnienia w życiu?

Komentując lub udostępniając, doceniasz moją pracę i pomagasz dotrzeć temu materiałowi do większej liczby osób – DZIĘKUJĘ 💚

Udostępnij na:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.