„Kto patrzy na zewnątrz, śni;

kto patrzy do środka, przebudza się.”

Carl Gustaw Jung

Witaj w mojej przestrzeni! Mam na imię Aneta. Poprowadzę Cię w kierunku zmiany Twojego życia na lepsze – w stronę rozwoju i postępów w Twoim życiu. Jeśli czujesz, że „utknęłaś” w jakimś obszarze swojego życia, być może nie przypadkiem trafiłaś na tę stronę.

Jestem life coach’ką/doradczynią/terapeutką holistyczną. Prowadzę sesje coachingu transformacyjnego i psychologicznego dla wysoko wrażliwych Kobiet.

W swojej pracy wykorzystuję intuicję i dar widzenia więcej wspierając się wiedzą z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i duchowego, psychoterapii oraz terapii naturalnych. Wiedzę zdobyłam w dużej mierze poprzez własne trudne doświadczenia życiowe, którym towarzyszyła moja refleksyjna natura i zamiłowanie do rozwoju. Moją pasją jest odkrywanie tajemnic tkwiących w głębi naszego umysłu, odkrywanie prawdy w mroku podświadomości oraz budzenie zrozumienia przekazów płynących od naszego wyższego ja. Kocham też naturę. Wspieram się naturalnymi kamieniami, przytulam się do drzew oraz pracuję ze zwierzętami mocy.

Jestem wysoko wrażliwą mamą wysko wrażliwej córki.

Moją misją jest wzniesienie ludzi na wyższy poziom życia. Nieświadome uczynić świadomym, przełamać wszelkie blokady oraz negatywne programy i schematy, które stoją na drodze do życia w zgodzie z sobą, w prawdzie, w radości i lekkości.

W pracy oraz codziennym życiu wykorzystuję swoje naturalne dary i predyspozycje, tj. intuicję, dar widzenia więcej, umiejętność analizy oraz łączenia ze sobą pozornie niezwiązanych faktów, widzenie nie tego, co na zewnątrz lecz tego, co kryje się pod powierzchnią.

Mam za sobą 7-letnią intensywną transformację własnego życia, która nadal trwa. W moim życiu przełamałam wiele schematów i wzorców podświadomości. Dzięki autoterapii, osobistym wglądom, pracy duchowej, uważności i samoobserwacji, to ja mam kontrolę nad swoimi myślami, schematami, programami, a nie one nade mną. Schematy myślenia i działania, z racji tego, że są mocno utrwalone i zakorzenione, lubią wracać, zwłaszcza na początku pracy z nimi. Dziś jestem osobą, która żyje w zgodzie ze sobą, własnymi wartościami oraz pragnieniami. Dziś jestem kreatorką własnego życia.

Jednak tak naprawdę wszyscy jesteśmy kreatorami własnego życia w każdej sekundzie naszego istnienia. Przychodząc na świat zostaliśmy wyposażeni w pewne zasoby, narzędzia, ale także programy rodowe i obciążenia oraz wszystkie trudne doświadczenia z nimi związane. Jednak od Twojej decyzji zależy, czy zechcesz zrobić ze swojego życia użytek by przemienić je w piękne arydzieło, żyjąc życiem, jakiego dla siebie pragniesz, czy wybierasz iść w swoim życiu w “ruchu ku śmierci”. To od Ciebie zależy, czy chcesz odkryć swoje naturalne talenty i dary, po to by móc w pełni przejawiać siebie i dzielić się nimi ze światem, czy wybierasz życie w maraźmie, depresji, żalu oraz oskarżaniu świata zewnętrznego o brak szczęścia we własnym życiu.

Między wizją jednego życia a drugiego dzieli Cię jedynie podjęcie DECYZJI!

Życiu obfitym w miłość – powiedz TAK!

Życiu obfitym w wolność – powiedz TAK!

Życiu obfitym w zdrowie – powiedz TAK!

Życiu obfitym w zasoby i bogactwo – powiedz TAK!

Życiu obfitym w sukcesy – powiedz TAK!

Życiu obfitym w spełnienie – powiedz TAK!

Życiu obfitym w radość – powiedz TAK!

Powiedz TAK miłości, wolności, zdrowiu, bogactwu, sukcesom, spełnieniu, radości!

To Twój wybór! Wybierz mądrze.

P.S. Wiedz, że nie jesteś sama. Jest wiele osób, które borykają się z podobnymi problemami co Ty, mają podobne doświadczenia do Twoich lub też podobnie jak Ty postrzegają świat. Uświadomienie sobie tego czasem przynosi zrozumienie i przywraca nadzieję. Wystarczy, że poprosisz Wszechświat/Boga/Siły Wyższe o postawienie na swojej drodze pomocnych Ci ludzi, a z pewnością otrzymasz odpowiednią dla siebie pomoc.

✧✧✧

Osobiście w życiu doświadczyłam:

 • wielu zmian pracy, branż oraz zmian miejsc zamieszkania
 • życia i pracy za granicą
 • zostania rodzicem oraz problemów wychowawczych, depresji z tym związanej
 • rozwodu
 • zmiany kierunku zawodowego, przebranżowienia się (na coaching, psychologię i holistyczną terapię)
 • chorób, przewlekłego zmęczenia i niskiego poziomu energii, które utrudniały codzienne funkcjonowanie
 • budowania swojego życia od podstaw na nowo

Po uprzednim zburzeniu dotychczasowego życia, zbudowałam swoje życie na nowo od podstaw w zgodzie ze sobą, własnymi wartościami i pragnieniami. Po drodze musiałam rozprawić się z wieloma negatywnymi i niesłużącymi mi przekonaniami, schematami i programami. Przedzierając się przez nie, “dokopałam” się do swoich talentów, darów i zasobów, które mam do przekazania światu. Wielokrotnie podnosiłam się z depresyjnych stanów w wyniku trudnych doświadczeń oraz przeszkód na swoje drodze. Upadałam wiele razy, mierzyłam się z wątpliwościami, zniechęceniem, poczuciem rezygnacji czy też poczuciem osamotnienia, jednak za każdym razem “podnosiłam się” stając się jeszcze silniejsza. Przełamałam swoje słabości. Trudne doświadczenia oraz przełamane słabości zamieniłam w źródło swojej największej siły i dziś są one moim zasobem.

✧✧✧

Główne obszary, w których mogę Ciebie wesprzeć:

 • praca z podświadomością, podświadomymi programami, schematami, przekonaniami, a także podświadomością zbiorową/kolektywną,
 • uzdrawianie swojego dzieciństwa oraz wzorców pokoleniowych,
 • kobiecość i kobieca strona mocy – równowaga męskiej i żeńskiej energii,
 • macierzyństwo – trudności i wyzwania z nim związane,
 • wsparcie dla samotnych/samodzielnych mam,
 • pomoc w przeprowadzeniu zmian w życiu oraz w budowaniu życia w zgodzie ze sobą,
 • wsparcie dla osób po rozstaniu,
 • pomoc w wyjściu z toksycznych relacji, budowanie relacji z samą sobą oraz zdrowych relacji z innymi (a także pomoc w uwolnieniu się z “narcystycznego zawłaszczenia”),
 • zarządzanie emocjami,
 • odkrywanie swojego potencjału.

Służę osobistym doświadczeniem, pomocowymi narzędziami, wiedzą oraz własnym wglądem.

Kontakt do mnie:

kontakt@zycieuczyniclepszym.pl

——————————————————————————————————————–

Holistyczne podejście do zdrowia. Ciało, umysł i dusza w równowadze. Psychologia, rozwój osobisty i duchowy. Życie w zgodzie z duszą, naturą i prawami wszechświata.

——————————————————————————————————————–

Odbyte przeze mnie studia, kursy, szkolenia:

 • Coaching z elementami psychologii – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego
 • Kurs Zarządzanie stresem w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
 • Kurs Trening regulacji emocji w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
 • Kurs Terapia schematów w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
 • Kurs Terapia poznawczo- behawioralna w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
 • Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu – w trakcie
 • Zarządzanie – studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu
× Jestem na WhatsApp