Witaj! Mam na imię Aneta. Poprowadzę Cię w kierunku zmiany Twojego życia na lepsze.

Jestem doradcą życiowym. W swojej pracy wykorzystuję intuicję i dar widzenia więcej wspierając się wiedzą z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, psychologii, psychoterapii oraz terapii naturalnych. Wiedzę zdobyłam w dużej mierze poprzez własne trudne doświadczenia życiowe, którym towarzyszyła moja refleksyjna natura i zamiłowanie do rozwoju. Należę do grona szczęśliwców obdarzonych wysoką wrażliwością. 🙂 Kiedyś moja wysoka wrażliwość była dla mnie utrudnieniem, dziś jest moim pełnym potencjałem! Moją pasją jest odkrywanie tajemnic tkwiących w głębi naszego umysłu, odkrywanie prawdy w mroku podświadomości oraz budzenie zrozumienia przekazów płynących od naszego wyższego ja. Kocham też naturę. Na co dzień pracuję z kryształami i zwierzętami mocy.

Z wykształcenia jestem magistrem nauk społecznych, a prywatnie mamą. (Rodzicielstwo jest chyba najtrudniejszą pracą na świecie 😉 ) Uważam, że dzieci są swego rodzaju lekcją dla rodziców, dzięki której rodzic może się rozwijać i wzrastać.

Moją misją jest wzniesienie ludzi na wyższy poziom życia. Nieświadome uczynić świadomym, przełamać wszelkie blokady oraz negatywne programy i schematy, które stoją na drodze do osiągnięcia szczęścia i spełnienia w życiu.

Od kilku lat zawodowo zajmuję się doradztwem życiowym. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku coaching z elementami psychologii. W pracy oraz codziennym życiu wykorzystuję swoje naturalne dary i predyspozycje, tj. intuicję, dar widzenia więcej, umiejętność analizy oraz łączenia ze sobą pozornie niezwiązanych faktów, widzenie nie tego, co na zewnątrz lecz tego, co kryje się pod powierzchnią. Moją misją jest mówienie prawdy – a dokładniej to, co dana osoba potrzebuje usłyszeć na obecny moment, nawet jeśli prawda bywa niewygodna. W pracy z klientami wspieram się wiedzą z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i duchowego, psychoterapii oraz terapii naturalnych. W moim życiu przełamałam wiele schematów i programów podświadomości. Dzięki autoterapii, osobistym wglądom, pracy duchowej, uważności i samoobserwacji, to ja mam kontrolę nad swoimi myślami, schematami, programami, a nie one nade mną. Schematy myślenia i działania, z racji tego, że są mocno utrwalone i zakorzenione, lubią wracać, zwłaszcza na początku pracy z nimi. Mając za sobą osobistą długoletnią i wcale niełatwą transformację, dziś śmiało mogę powiedzieć, że to ja kreuję swoje życie oraz wyłącznie ja jestem za nie odpowiedzialna.

JAK MOGĘ CI SŁUŻYĆ?

Pracuję zarówno na poziomie ziemskim (praca z emocjami, uzdrawianie wewnętrznego dziecka, wgląd w uwarunkowania z dzieciństwa, rozpoznanie lęków, blokad oraz ograniczających przekonań) jak i na poziomie duchowym (spojrzenie z szerszej perspektywy, zrozumienie dlaczego doświadczamy tego, czego doświadczamy, jakie życiowe lekcje mamy do przepracowania, zrozumienie dlaczego cierpimy i pomoc w wyjściu z cierpienia).

OFERUJĘ:

– mentoring,

– doradztwo i wsparcie psychologiczno-duchowe,

– pomoc w znalezieniu przyczyn i rozwiązań aktualnych problemów,

– pomoc w uzdrowieniu ciała, umysłu i duszy,

– wgląd w programy i schematy podświadomości,

– pomoc w przeprowadzeniu zmian w życiu.

Kontakt do mnie:

nambi441@gmail.com lub kontakt@zycieuczyniclepszym.pl

——————————————————————————————————————–

Holistyczne podejście do zdrowia. Ciało, umysł i dusza w równowadze. Psychologia, rozwój osobisty i duchowy. Życie w zgodzie z duszą, naturą i prawami wszechświata.

——————————————————————————————————————–

Odbyte przeze mnie studia, kursy, szkolenia:

  • Coaching z elementami psychologii – studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego
  • Kurs Terapia schematów w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
  • Kurs Terapia poznawczo- behawioralna w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
  • Kurs Trening regulacji emocji w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu
  • Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu – w trakcie
  • Zarządzanie – studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

——————————————————————————————————————–

Jeśli uważasz za wartościowe to co robię i chcesz wesprzeć moją pracę:

paypal: nambi441@gmail.com

numer konta:

60 1090 2327 0000 0001 1061 1519
(Santander Bank Polska)

Dziękuję!